Propozice halový turnaj 30.11.2014 - ročník 2006

12.11.2014 23:38

Propozice halový turnaj SK Semily - ročník 2006

Datum a místo konání:  neděle 30.listopadu 2014 ve Sportovním centru Semily

Pořadatel:  SK Semily – Hradecký Jiří 603 277 963

Prezentace a startovné:  nejpozději 30 minut před svým prvním utkáním, startovné 1200 Kč za každé družstvo splatné v hotovosti při prezentaci

Pozn.: V případě Vaší neúčasti z jakéhokoliv důvodu nám prosím včas dejte vědět, abychom zajistili náhradní mužstvo do turnaje.

Ubytování:  možnost v SC Semily

Pravidla turnaje

Hrací doba: 14 min

Počet hráčů: 4+1 (střídá se hokejovým způsobem v prostorách střídačky). Za každý tým můžou na turnaji startovat hráči ročníku 2006 a mladší, kteří musí být zapsáni na soupisce.

Rozehru má na začátku utkání vždy domácí celek. V případě stejných barev dresů se musí tým, který je uveden jako domácí, přizpůsobit a vezme si náhradní dresy nebo rozlišovací trika, která zajišťuje pořadatel.

 

Všechny prováděné kopy jsou přímé!! Malá domů brankáři je povolena. Úmyslná ruka a faul v brankovišti pokutový kop. Brankář nesmí jakýmkoliv způsobem při rozehrání překopnou půlku hřiště – jinak následuje přímý volný kop z poloviny hřiště. Přes půlku smí rozehrát pouze výhozem z ruky. Pokud brankář chytí míč mimo vymezené území, kope se přímý volný kop. Vzdálenost od míče při rozehrání minimálně 3 m. Na obou stranách hřiště se hází aut nebo je možno rozehrát nohou. Při doteku stropu je nařízen nepřímý volný kop pod místem doteku. Červená karta - přesilovka 2 minuty a hráč nemůže nastoupit po celý zápas.

O konečném pořadí rozhoduje:

  • Body
  • Vzájemné utkání (popřípadě minitabulka)
  • Větší počet vstřelených branek
  • Rozdíl skóre
  • Pokutové kopy (série 3, pak dokud se nerozhodne)

Ceny:  poháry, medaile, vyhlášení nejlepšího střelce a gólmana, ceny pro všechny zúčastněné týmy

Občerstvení: bar - přímo v areálu haly, Restaurace SC.